Frm BiLgin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frm BiLgin

Bilgi Paylaşım Adresi

AnasayfaOnbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi Coolte11Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Onbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi

2 posters
YazarMesaj
2311231
Admin
Admin
2311231

Güç :
Onbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Onbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi Right_bar_bleue

Onbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi Empty
MesajKonu: Onbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi   Onbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 1:34 pm

Haber: Onbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi

Onbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi Onbes-milyon-ogrenci-yari-yil-tatiline-girdi_o

2007-2008 Eğitim-Öğretim Yılında İlk Dönem Sona Erdi. İlköğretimde Okuyan 15 Milyon Öğrenci, İlk Dönem Karnelerini Almaya Başladı. 15 Milyon Öğrenci ve 600 Bin Öğretmen 11 Şubata Kadar Dinlenecek.

2007-2008 eğitim-öğretim yılında ilk dönem bugün sona erdi. İlköğretim ve ortaöğretimde okuyan 15 milyon öğrenci, ilk dönem karnelerini almaya başladı. Yaklaşık 15 milyon öğrenci ile 600 bine yakın öğretmenin 11 Şubat 2008 tarihine kadar sürecek olan yarıyıl tatili de başladı.

Öğretmenlerinin elinden karnelerini alan öğrenciler, heyecanla karnelerin not bölümüne baktı. Notlarını tek tek okuyan öğrencilerin not durumları yüzlerine yansıdı. Bazı öğrenciler sevinirken bazılarının da üzüldükleri gözlendi. Ders notları düşük olan öğrencilerin ikinci yarıyıl daha çok çalışmasını isteyen öğretmen Aylin Dönmez, öğrencilerin 15 günlük tatili kitap okuyarak ve dinlenerek geçirmesini istedi.

2007-2008 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemi 11 Şubat günü başlayacak ve 13 Haziran 2008 günü sona erecek.
Maestro
Yeni Üye
Yeni Üye

Güç :
Onbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Onbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi Right_bar_bleue

Onbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi Empty
MesajKonu: Geri: Onbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi   Onbeş Milyon Öğrenci Yarı Yıl Tatiline Girdi Icon_minitimeC.tesi Şub. 02, 2008 7:00 pm

Paylasım İçiN teşekkürler

1 sayfadaki 1 sayfası